Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M

- 6%
Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M - фото товару, магазин OLVENT
Під замовлення
Ціну уточнюйте
До кінця знижки залишилось
Гарантія на товар
12 місяців гарантія від виробника
Обмін товару
30 днів на обмін товару
Обмін товару
14 днів на повернення товару
Способи доставки
По Києву ми можемо доставити Вам товар своїм кур'єром або кур'єром Нової Пошти.
Вартість доставки нашим кур'єром - 150 грн.
Вартість доставки кур'єром Нової Пошти на замовлення від 5000 грн- БЕЗКОШТОВНО.
Київ, вул. Закревського 42-А. ПН-ПТ 09:00-20:00
(після узгодження)
У відділення "Нова Пошта" або адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" (через 1-3 дні буде у Вас).
Вартість згідно з тарифами перевізника.

При замовленні на суму більше 5000 грн - доставка у відділення БЕЗКОШТОВНО.

*Безкоштовна доставка не поширюється на великогабаритні товари и ті товари, які необхідно відправляти в "обрешітці".
Способи оплати
Готівкою Готівкою Ви можете розрахуватись при доставці кур'єром, самовивозі або у відділенні "Нова Пошта" при отримані. Банківська карта Вы можете оплатити замовлення переказом на розрахунковий рахунок IBAN підприємства через Ваш онлайн-банкінг. Безготівковий розрахунок Ви можете повністю оплатити замовлення на розрахуновий рахунок без ПДВ. Рахунок ми Вам зможемо надіслати після оформлення замовлення.
Туреччина
Напруга: 1 фаз - 220 В
Розмір патрубка: 110 мм
Макс. витрати повітря: 395 мЗ/год
Споживана потужність: 90 Вт
Алюмінієвий корпус

Характеристики Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M

Виробник
AYAS
Серія
AGF
Основні характеристики
Напруга визначає тип мережі, необхідної для роботи приладу. Напруга
1 фаз - 220 В
Розмір повітропровода, для якого призначений вентилятор, рекуператор або інший вентиляційний прилад. Знаючи характеристики конкретного місця монтажу, можна легко підібрати оптимальний варіант. Розмір патрубка
110 мм
Максимальна витрата повітря вимірюється в м3 / год.Даний показник розраховується на основі декількох факторів: потужність двигуна, конструкція крильчатки вентилятора, форм-фактор вентилятора і частота обертання крильчатки вентилятора. Максимальна витрата повітря вказує скільки кубічних метрів повітря обробляється вентилятором за одну годину. Важливим фактором, який впливає на продуктивність вентилятора є необхідна кратність повітрообміну в окремо взятому приміщенні. Макс. витрати повітря
395 мЗ/год
Споживана потужність показує скільки Ватт електроенергії буде споживати обладнання за 1 годину. Споживана потужність
90 Вт
Детальні характеристики
Алюмінієвий корпус
є
Рівень шуму, що виникає при звичайному режимі роботи приладу. Вимірюється в децибелах; це нелінійна величина, тому оцінювати фактичні рівні шуму найпростіше за порівняльними таблицями. У будь-якому випадку гучна робота приладу може привести до дискомфорту (а для більшості ситуацій існують ще й санітарні норми, що обмежують шум), проте зниження рівня шуму, як правило, помітно позначається на ціні.Рівень шуму
60 дБА
Гарантія
12 місяців
Рівень захисту за стандартом IP. Цей стандарт передбачає дві цифри - перша позначає захист від пилу і сторонніх предметів, а друга - від вологи. Клас захисту
IP 44
Частота обертання показує скільки повних обертів зробить крильчатка вентилятора за одну хвилину. Якщо цей показник від 0 до 2000 - вентилятор нізкообортістий. А якщо від 2000 і вище - високооборотистий Частота обертів
2450 об/хв
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.

Відповіді на поширені запитання Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M

Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M з доставкою по Україні?
Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M купити за найкращою ціною з гарантією?

Відгуки Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M

Товари з серії AGF

ФотоНайменуванняНапругаРозмір патрубкаМакс. витрати повітряСпоживана потужністьДодаткові опціїЦінаКупити
Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-MРадіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M1 фаз - 220 В110 мм395 мЗ/год90 Вт
40 грн Детальніше
Радіальний вентилятор Ayas AGF 140E-2K-MРадіальний вентилятор Ayas AGF 140E-2K-M1 фаз - 220 В130 мм550 мЗ/год130 Вт
40 грн Детальніше
Радіальний вентилятор Ayas AGF 140ER-2K-MРадіальний вентилятор Ayas AGF 140ER-2K-M1 фаз - 220 В130 мм660 мЗ/год165 Вт
40 грн Детальніше
Радіальний вентилятор Ayas AGF 160E-2K-MРадіальний вентилятор Ayas AGF 160E-2K-M1 фаз - 220 В130 мм730 мЗ/год173 Вт
40 грн Детальніше
Радіальний вентилятор Ayas AGF 160ER-2K-MРадіальний вентилятор Ayas AGF 160ER-2K-M1 фаз - 220 В130 мм850 мЗ/год185 Вт
40 грн Детальніше

Порівняйте зі схожими моделями

Ви дивилися
Рекомендовані записи
Радіальний вентилятор Ayas AGF 120E-2K-M
Ціну уточнюйте
Закінчується
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Стежити за ціною
Введіть своє ім'я та номер телефону. Коли ціна на товар знизитися
ми Вам відразу ж повідомимо!
Повідомити про наявність
Введіть своє ім'я та номер телефону. Ми Вам відразу повідомимо,
коли товар з'явитися в наявності!
Під замовлення
Введіть свої дані. Наш менеджер зв'яжеться з Вами
для уточнення деталей оформлення товару під замовлення!