У кошику порожньо!
Але це ніколи не пізно виправити :)
А Ви читаєте інструкції? Є два типи людей: одні читають, інструкцію, і лише потім вмикають пристрій; інші починають щось робити, і після слів “йой, халепа, а шо ж воно…” – йдуть читати інструкцію.
У випадку з першим запуском генератора, діяти за другим сценарієм небезпечно, адже можна не тільки зламати пристрій, а ще й нашкодити життю.
Але не переймайтеся, якщо Ви придбали генератор і тепер думаєте як завести генератор вперше, та як відбувається обкатка генератора, то зараз ми Вам все детально розповімо, щоб потім не було “йой, халепа, а шо ж воно…”.
Перше, що необхідно зробити, це відкрити коробку та ознайомитися з ІНСТРУКЦІЄЮ. Зазвичай, у брендів, які турбуються про своїх клієнтів, інструкції зрозумілі, покрокові, та прості.
Ознайомившись з інструкцію, потрібно підготувати прилад механічно. Тобто, якщо в комплекті є ніжки і ручки, їх потрібно прикрутити. Якщо генератор з електростартером, то потрібно під’єднати акумулятор електростартера до двигуна. Під’єднуємо мінус на мінус, плюс на плюс.
Наступне, що потрібно зробити – це розібратися з необхідними рідинами: мастилом та паливом.
Варто зазначити одну цікавинку, що більшість моделей бензинових генераторів краще працює з 92 бензином, попри те, що 95 вважається ліпшим.
Тепер розгляньмо, як завести генератор без стартера ключа, а зі стартером-тросиком, тобто ручним:
Важливо зазначити, що незалежно від того, чи це Ваш перший запуск бензинового генератора, чи вже другий, третій, і тд., кожного разу під час заведення генератора, всі електроприлади мають бути відключені від мережі живлення. Тобто, під час запуску генератора, навантаження на нього має бути відсутнє, прилади підключається вже до заведеного пристрою.
Але перевага моделей з AC Breaker якраз в тому, що коли ми переводимо важіль в положення OFF, то він вимикає напругу, яку подає генератор. Таким чином, коли генератор заводиться, то заводиться без навантаження. А коли завівся, переводимо AC Breaker в положення ON – напруга пішла, світло є.
Перший запуск бензинового генератора з електростартером відрізняється від ручного одним важливим моментом – комфортом. Адже не потрібно нічого смикати, просто повернути ключ в потрібне положення:
Обкатка бензогенератора невід’ємна частина налаштування пристрою, щоб притерлися деталі, і двигун вийшов на робочі потужності.
Після першого запуску генератора треба його обкатати. Тобто дати пропрацювати генератору не на повній потужності (до 70% від максимальної потужності) сумарно 20 годин. Це означає, що обкатка генератора не триває 20 годин без перерви. Навпаки, не рекомендується, щоб пристрій з повітряним охолодженням працював довше 2 годин без відпочинку під час цих перших 20 годин обкатки.
Також варто зазначити, що після першого запуску генератора, дайте йому пропрацювати хвилин 20 взагалі без навантаження, а вже потім переходьте до обкатки з навантаженням 50-70% від максимальної потужності.
Після завершення обкатки потрібно обов’язково замінити мастило. Адже, під час цієї процедури в мастило потрапляє багато металевої стружки, і після 20 годин, мастило стане не придатним для подальшої роботи генератора.
Надворі мороз, Ви смикаєте за тросик, а бензиновий генератор не подає жодних ознак життя? Треба щось робити, і зараз ми розповімо як завести бензиновий генератор в мороз.
Якщо вже так сталось, що генератор сильно замерз, і не запускається, і всі попередні умови враховані, то найкраще, що можна зробити – це занести генератор в тепле приміщення на деякий час, і його відігріти.
Проте сучасні моделі генераторів такі як Vackson враховують всі температурні особливості, і з якісним мастилом та паливом, легко заводяться навіть в мороз.
Ще одне питання, яке може Вас цікавити це як запустити дизельний генератор або бензиновий після простою?
Дана процедура дуже нагадує перший запуск генератора, оскільки варто враховувати дуже багато чинників знову, щоб генератор завівся, і зробив це правильно.
Після усіх цих процедур, генератор має легко завестися.
Сподіваємось ми допомогли Вам розібратися як запустити генератор, і відповіли на Ваші запитання. Якщо у Вас залишилися ще якісь запитання – звертайтесь до наших менеджерів в магазині OLVENT.
В нашому магазині Ви можете купити генератори різних європейських виробників, різної потужності та комплектації. Ви можете купити генератори з ручним та електростартером, бензинові чи дизельні.
Ми допоможемо підібрати модель генератора саме для Ваших потреб і цілей – за найкращою ціною та з приємним подарунком.
Додати коментар