Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2

Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2 - фото товару, магазин OLVENT
Знято з виробництва
Ціну уточнюйте
Гарантія на товар
20 років гарантія від виробника
Обмін товару
30 днів на обмін товару
Обмін товару
14 днів на повернення товару
Способи доставки
По Києву ми можемо доставити Вам товар своїм кур'єром або кур'єром Нової Пошти.
Вартість доставки нашим кур'єром - 150 грн.
Вартість доставки кур'єром Нової Пошти на замовлення від 5000 грн- БЕЗКОШТОВНО.
Київ, вул. Закревського 42-А. ПН-ПТ 09:00-20:00
(після узгодження)
У відділення "Нова Пошта" або адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" (через 1-3 дні буде у Вас).
Вартість згідно з тарифами перевізника.

При замовленні на суму більше 5000 грн - доставка у відділення БЕЗКОШТОВНО.

*Безкоштовна доставка не поширюється на великогабаритні товари и ті товари, які необхідно відправляти в "обрешітці".
Способи оплати
Готівкою Готівкою Ви можете розрахуватись при доставці кур'єром, самовивозі або у відділенні "Нова Пошта" при отримані. Банківська карта Вы можете оплатити замовлення переказом на розрахунковий рахунок IBAN підприємства через Ваш онлайн-банкінг. Безготівковий розрахунок Ви можете повністю оплатити замовлення на розрахуновий рахунок без ПДВ. Рахунок ми Вам зможемо надіслати після оформлення замовлення.
Німеччина
Тип: нагрівальний мат
Площа обігріву: 5 кв.м.
Ширина: 0,5 м
Споживана потужність: 750 Вт
Двожильний кабель
Під плитку
  • Зовнішній діаметр кабелю: 3,5 мм

Характеристики Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2

Виробник
Warme
Серія
Twin mat
Основні характеристики
Тип
нагрівальний мат
Площа яку зможе обігрівати прилад.Площа обігріву
5 кв.м.
Ширина
0,5 м
Споживана потужність показує скільки Ватт електроенергії буде споживати обладнання за 1 годину. Споживана потужність
750 Вт
Детальні характеристики
Існують два типи кабелю, які використовуються для обігріву.
Одножильний кабель - при монтажі вимагає, щоб обидва його кінця сходилися в одному місці для замикання ланцюга. Особливість конструкції полягає в наявності двох кінців, які не нагріваються, що підключаються до терморегулятора.
Двожильний кабель - не вимагає повернення другого кінця проводу при монтажі . Замикання ланцюга відбувається за рахунок з'єднувальної муфти, яка встановлюється на один кінець контуру.
Вид кабелю
двожильний
Тип обігріву
комфортний обігрів
Призначення
Під плитку
З'єднання кабелю
безмуфтове
Монтаж
в плитковий клей
Внутрішня оболонка це той елемент конструкції підігріву підлоги, який грає важливу роль в зменшенні ймовірності перегріву, так як контактує безпосередньо з жилою кабелю. Внутрішня ізоляція
Фторполімер
Гарантія
20 років
Екран захищає від електромагнітного випромінювання. Ця технологія перекочувала в теплі підлоги з виробництва сигнальних кабелів, де використовується для зменшення перешкод. Існує кілька варіантів екранування кабелю. Найбільш поширені з них за допомогою фольги, мідного обплетення або комбінації цих двох методів у вигляді «сендвічів».Екран
Алюмінієва фольга
Зовнішня ізоляція не грає великої ролі в захисті від перегріву, тільки як діелектрик і захист від механічних пошкоджень. Тому в якості зовнішньої оболонки часто використовують PVC (ПВХ, полівінілхлорид). ПВХ менш стійкий до високої температури, в порівнянні з тефлоном, але на поверхні проводу, температура не така висока, як в серцевині. Зовнішня ізоляція
ПВХ
Потужність теплої підлоги з розрахунком на один квадратний метр. Потужність секції
150 Вт/кв.м.
Фізичні характеристики
Зовнішній діаметр кабелю
3,5 мм
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.

Відповіді на поширені запитання Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2

Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2 з доставкою по Україні?
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2 купити за найкращою ціною з гарантією?

Відгуки Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2

Товари з серії Twin mat

ФотоНайменуванняТипПлоща обігрівуШиринаСпоживана потужністьДодаткові опціїЦінаКупити
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 1050 W / 7 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 1050 W / 7 м2нагрівальний мат7 кв.м.0,5 м1050 Вт
6020 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 1200 W / 8 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 1200 W / 8 м2нагрівальний мат8 кв.м.0,5 м1200 Вт
6821 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 150 W / 1 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 150 W / 1 м2нагрівальний мат1 кв.м.0,5 м150 Вт
1811 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 1500 W / 10 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 1500 W / 10 м2нагрівальний мат10 кв.м.0,5 м1500 Вт
8369 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 1800 W / 12 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 1800 W / 12 м2нагрівальний мат12 кв.м.0,5 м1800 Вт
9170 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 225 W / 1,5 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 225 W / 1,5 м2нагрівальний мат1,5 кв.м.0,5 м225 Вт
2021 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 2250 W / 15 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 2250 W / 15 м2нагрівальний мат15 кв.м.0,5 м2250 Вт
10160 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 300 W / 2 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 300 W / 2 м2нагрівальний мат2 кв.м.0,5 м300 Вт
2240 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 375W / 2,5 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 375W / 2,5 м2нагрівальний мат2,5 кв.м.0,5 м375 Вт
2825 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 450 W / 3 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 450 W / 3 м2нагрівальний мат3 кв.м.0,5 м450 Вт
3071 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 525 W / 3,5 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 525 W / 3,5 м2нагрівальний мат3,5 кв.м.0,5 м525 Вт
3521 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 600 W / 4 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 600 W / 4 м2нагрівальний мат4 кв.м.0,5 м600 Вт
3920 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 75 W / 0,5 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 75 W / 0,5 м2нагрівальний мат0,5 кв.м.0,5 м75 Вт
1220 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2нагрівальний мат5 кв.м.0,5 м750 Вт
4439 грнДетальніше
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 900 W / 6 м2Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 900 W / 6 м2нагрівальний мат6 кв.м.0,5 м900 Вт
5219 грнДетальніше

Вам може знадобитися

В наявності
код: 24720
ЦІНА / ЯКІСТЬ
1373 грн
В наявності
код: 24750
ЦІНА / ЯКІСТЬ
8995 грн

Порівняйте зі схожими моделями

Ви дивилися
Рекомендовані записи
Електрична тепла підлога (мат) Warme Twin mat 750 W / 5 м2
Ціну уточнюйте
В наявності
Код: 21884
Ціну уточнюйте

Площа обігріву

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Стежити за ціною
Введіть своє ім'я та номер телефону. Коли ціна на товар знизитися
ми Вам відразу ж повідомимо!
Повідомити про наявність
Введіть своє ім'я та номер телефону. Ми Вам відразу повідомимо,
коли товар з'явитися в наявності!
Під замовлення
Введіть свої дані. Наш менеджер зв'яжеться з Вами
для уточнення деталей оформлення товару під замовлення!