Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F

Інверторний
Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F - головне фото, магазин OLVENT
Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F - фото 2
Безкоштовна доставка
Немає в наявності
Ціну уточнюйте
Гарантія на товар
36 місяців гарантія від виробника
Обмін товару
30 днів на обмін товару
Обмін товару
14 днів на повернення товару
Способи доставки
По Києву ми можемо доставити Вам товар своїм кур'єром або кур'єром Нової Пошти.
Вартість доставки нашим кур'єром - 150 грн.
Вартість доставки кур'єром Нової Пошти на замовлення від 5000 грн- БЕЗКОШТОВНО.
Київ, вул. Закревського 42-А. ПН-ПТ 09:00-20:00
(після узгодження)
У відділення "Нова Пошта" або адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" (через 1-3 дні буде у Вас).
Вартість згідно з тарифами перевізника.

При замовленні на суму більше 5000 грн - доставка у відділення БЕЗКОШТОВНО.

*Безкоштовна доставка не поширюється на великогабаритні товари и ті товари, які необхідно відправляти в "обрешітці".
Способи оплати
Готівкою Готівкою Ви можете розрахуватись при доставці кур'єром, самовивозі або у відділенні "Нова Пошта" при отримані. Банківська карта Вы можете оплатити замовлення переказом на розрахунковий рахунок IBAN підприємства через Ваш онлайн-банкінг. Безготівковий розрахунок Ви можете повністю оплатити замовлення на розрахуновий рахунок без ПДВ. Рахунок ми Вам зможемо надіслати після оформлення замовлення.
Китай
Маркування кондиціонера: 18
Тип: Сплiт-система
Напруга: 1 фаз - 220 В
Рекомендована площа: 37 - 55 м2
Мін. Температура на обігрів: -30 °C
Тип компресора: інверторний
Макс. витрати повітря: 850;750;650;600;500;400;340
Нічний режим роботи
Іонізація
Wi-Fi модуль
  • Колір: металік
  • Вага внутрішнього блоку, кг: 14
  • Вага зовнішнього блоку, кг: 51
  • Габарити внутрішнього блоку, мм: 960х320х205
  • Габарити зовнішнього блоку, мм: 965х700х396
Инверторные сплит-системы U-CROWN - флагманская серия настенных кондиционеров GREE с ультратонким внутренним блоком цвета «серебристый металлик». Модели U-CROWN выполнены в дюралюминиевом корпусе с матовой передней панелью и хромированными вставками по U-образным торцам корпуса. Поражает сверхточная подгонка деталей лицевой панели и жалюзи. Толщина внутреннего блока кондиционеров линейки U-CROWN – всего 170 мм (у 18-модели – 205 мм), что на 30-35% меньше, чем у большинства других кондиционеров. Угол распределения воздуха по горизонтали составляет 130°, по вертикали – 180°! Специальная конструкция компрессора, работающего на фреоне R410a, особое утепление наружного блока и предустановленный на заводе зимний комплект обеспечивают стабильный обогрев даже при морозах до -30°С! Для сравнения, обычный инверторный кондиционер с зимним комплектом способен работать на обогрев максимум до -15…-20°С. Трехступенчатая очистка воздуха от бактерий, пыли и неприятных запахов достигается посредством работы фильтра с ионами серебра, функционирующего в тандеме с электростатическим и фотокаталитическим фильтром. Все три фильтра присутствуют в максимальной комплектации кондиционеров данной серии. Самоочистка блока обеспечивает 100% удаление влаги с теплообменника, предотвращая тем самым появление плесени и грибка. Благодаря наличию режима СОН, функции «Теплый старт» и минимальному шумовому уровню (всего 19-22 дБ), модели серии являются лучшим выбором для спальни! Для того, чтобы управление кондиционером было комфортным даже ночью, в пульте ДУ предусмотрена равномерная LED-подсветка экрана. Для продвинутых пользователей существует возможность управления через Wi-Fi при помощи собственного смартфона или планшета на Android. Видео обзор кондиционера GREE серии U-CROWN

Характеристики Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F

Виробник
Gree
Серія
U-CROWN
Основні характеристики

Умовна одиниця теплової потужності
BTU / h (Британська Теплова Одиниця) = до 0,3 Вт.

Наприклад , кондиціонер потужністю 9000 BTU / h або 9000 * 0,3 = 2,7 кВт, в маркуванні матиме цифру 9 або називатися «дев'ятка ».

Маркування кондиціонера
18
Тип
Сплiт-система
Напруга визначає тип мережі, необхідної для роботи приладу. Напруга
1 фаз - 220 В
Рекомендована площа
37 - 55 м2
Мін. Температура на обігрів
-30 °C
Тип компресора
інверторний
Максимальна витрата повітря вимірюється в м3 / год.Даний показник розраховується на основі декількох факторів: потужність двигуна, конструкція крильчатки вентилятора, форм-фактор вентилятора і частота обертання крильчатки вентилятора. Максимальна витрата повітря вказує скільки кубічних метрів повітря обробляється вентилятором за одну годину. Важливим фактором, який впливає на продуктивність вентилятора є необхідна кратність повітрообміну в окремо взятому приміщенні. Макс. витрати повітря
850;750;650;600;500;400;340
Детальні характеристики
Країна виробник
Китай
Wi-Fi модуль
Так
Режими роботи
іонізація; охолодження; обігрів; вентилятор; турборежим; осушення; автоматичний; нічний;
Тип внутрішнього блоку
настінний
Функції очищення повітря
Фільтр Cold Plazma; Захист від грибків та плісняви; Фільтр з іонами срібла; Електростатичний фільтр; Фотокаталітичний фільтр;
Макс. Температура на обігрів
+24 °C
Мін. Температура на охолодження
-18 °C
Макс. Температура на охолодження
+54 °C
Функції
автоматичний режим;
Тип фреону
R-410A
Режим обігріву
тепловий насос повітря-повітря
Гарантія
36 місяців
Клас енергоефективності
А++
Споживана потужність холод
1600
Діаметр труб (газ), мм
12
Діаметр труб (рідина), мм
6
Країна реєстрації бренду
Китай
Продуктивність (тепло), кВт
5,3
Продуктивність (холод), кВт
5,3
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ
22/25/33/36/40/42/46
Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ
56
Робота на обігрів, ° C
від -30 до +24
Робота на охолодження, ° C
від -18 до +54
Споживана потужність тепло
1420
Максимальна довжина магістралі
25
Максимальний перепад высот
10
EER/COP
3,3/3,72
SEER/SCOP
6,1/4,0
Фізичні характеристики
Колір
металік
Вага внутрішнього блоку, кг
14
Вага зовнішнього блоку, кг
51
Габарити внутрішнього блоку, мм
960х320х205
Габарити зовнішнього блоку, мм
965х700х396
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.

Відповіді на поширені запитання Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F

Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F з доставкою по Україні?
Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F купити за найкращою ціною з гарантією?

Відгуки Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F

Товари з серії U-CROWN

ФотоНайменуванняМаркування кондиціонераТипНапругаРекомендована площаМін. Температура на обігрівТип компресораМакс. витрати повітряДодаткові опціїЦінаКупити
Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4FКондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F18Сплiт-система1 фаз - 220 В37 - 55 м2-30 °Cінверторний850;750;650;600;500;400;340
62244 грнДетальніше
Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH09UB-K3DNA4F/IВнутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH09UB-K3DNA4F/I9Внутрішній блок мультиспліт-системи21 - 27 м2-15 °C650;530;470;400;350;300;290--
17366 грнДетальніше
Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH12UB-K3DNA4F/IВнутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH12UB-K3DNA4F/I12Внутрішній блок мультиспліт-системи28 - 36 м2-15 °C720;550;490;420;370;320;290--
20558 грнДетальніше
Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F/IВнутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F/I18Внутрішній блок мультиспліт-системи37 - 55 м2-15 °C850;750;650;600;500;400;340--
22382 грнДетальніше
Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH18UC-K6DNA4A/I (R32)Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH18UC-K6DNA4A/I (R32)18Внутрішній блок мультиспліт-системи37 - 55 м2-20 °C850;750;650;600;500;400;340--
22382 грнДетальніше
Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH12UB-K6DNA4A/I (R32)Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH12UB-K6DNA4A/I (R32)12Внутрішній блок мультиспліт-системи28 - 36 м2-20 °C720;550;490;420;370;320;290--
20558 грнДетальніше
Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH09UB-K6DNA4A/I (R32)Внутрішній блок мультисистеми GREE U-CROWN GWH09UB-K6DNA4A/I (R32)9Внутрішній блок мультиспліт-системи21 - 27 м2-20 °C650;530;470;400;350;300;290--
17366 грнДетальніше
Кондиціонер GREE U-CROWN GWH09UB-K6DNA4A (R32)Кондиціонер GREE U-CROWN GWH09UB-K6DNA4A (R32)9Сплiт-система1 фаз - 220 В21 - 27 м2-30 °Cінверторний550;450;390;330;290;250;220;;
55480 грнДетальніше
Кондиціонер GREE U-CROWN GWH12UB-K6DNA4A (R32)Кондиціонер GREE U-CROWN GWH12UB-K6DNA4A (R32)12Сплiт-система1 фаз - 220 В28 - 36 м2-30 °Cінверторний650;500;450;400;330;250;200;180
57950 грнДетальніше

Вам може знадобитися

Рекомендовані записи
Кондиціонер GREE U-CROWN GWH18UC-K3DNA4F
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Стежити за ціною
Введіть своє ім'я та номер телефону. Коли ціна на товар знизитися
ми Вам відразу ж повідомимо!
Повідомити про наявність
Введіть своє ім'я та номер телефону. Ми Вам відразу повідомимо,
коли товар з'явитися в наявності!
Під замовлення
Введіть свої дані. Наш менеджер зв'яжеться з Вами
для уточнення деталей оформлення товару під замовлення!