Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн

Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн - фото товару, магазин OLVENT
Безкоштовна доставка
Закінчується
5689 грн
Гарантія на товар
24 місяці гарантія від виробника
Обмін товару
30 днів на обмін товару
Обмін товару
14 днів на повернення товару
Способи доставки
По Києву ми можемо доставити Вам товар своїм кур'єром або кур'єром Нової Пошти.
Вартість доставки нашим кур'єром - 150 грн.
Вартість доставки кур'єром Нової Пошти на замовлення від 5000 грн- БЕЗКОШТОВНО.
Київ, вул. Закревського 42-А. ПН-ПТ 09:00-20:00
(після узгодження)
У відділення "Нова Пошта" або адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" (через 1-3 дні буде у Вас).
Вартість згідно з тарифами перевізника.

При замовленні на суму більше 5000 грн - доставка у відділення БЕЗКОШТОВНО.

*Безкоштовна доставка не поширюється на великогабаритні товари и ті товари, які необхідно відправляти в "обрешітці".
Способи оплати
Готівкою Готівкою Ви можете розрахуватись при доставці кур'єром, самовивозі або у відділенні "Нова Пошта" при отримані. Банківська карта Вы можете оплатити замовлення переказом на розрахунковий рахунок IBAN підприємства через Ваш онлайн-банкінг. Безготівковий розрахунок Ви можете повністю оплатити замовлення на розрахуновий рахунок без ПДВ. Рахунок ми Вам зможемо надіслати після оформлення замовлення.
Україна
Тип: осьовий
Напруга: 1 фаз - 220 В
Розмір патрубка: 100 мм
Макс. витрати повітря: 88 мЗ/год
Споживана потужність: 14 Вт
  • Колір: чорний
  • Глибина патрубка: 95 мм
  • Висота передньої панелі: 170 мм
  • Глибина передньої панелі: 35 мм
  • Ширина передньої панелі: 170 мм
Разом дешевше

Дизайнерський витяжний вентилятор Вентс 100 Модерн - опис

Декоративний витяжний вентилятор Вентс 100 Модерн використовується для видалення затхлого і вологого повітря з побутових приміщень таких як, кухні, ванні, офіси, санвузли і т. д. Можна здійснити монтаж як прямо у вентиляційну шахту або з допомогою повітроводу з відповідним діаметром.

Особливості Конструкції Вентс 100 Модерн

Відмінною рисою цієї моделі є оригінальний дизайн з червоного, білого та чорного кольорів. Від цього і назва Доміно. Вентилятор виготовлений з АБС пластику. Даний матеріал володіє стійкістю до впливу ультрафіолету, а також є дуже міцним.

Вся конструкція оснащена вологозахистом класу IP 34, тому ця модель відмінно підходить для ванної, кухні, санвузлів та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості.

Конструкція двигуна оснащена захистом від перегріву, тому ця модель може працювати безперервно.

Управління даною моделлю може здійснюватися вручну за допомогою настінного вимикача або автоматично. Автоматичне управління можливо, якщо вентилятор буде оснащений таймером, датчиком вологості або блоком керування вентиляторами Вентс БУ-1-60.

Технічні характеристики вентилятора Вентс Модерн

Характеристики Вентс 100 Модерн

Габарити Вентс 100 Модерн

Розміри Вентс 100 Модерн

Аеродинаміка вентиляторів виробника серії Вентс Модерн

аеродинаміка вентс модерн 100аеродинаміка вентс модерн 125аеродинаміка вентс модерн 150

Приклад монтажу

монтаж Вентс 100 Модерн

Характеристики Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн

Виробник
VENTS
Серія
Модерн
Основні характеристики
Тип
осьовий
Напруга визначає тип мережі, необхідної для роботи приладу. Напруга
1 фаз - 220 В
Розмір повітропровода, для якого призначений вентилятор, рекуператор або інший вентиляційний прилад. Знаючи характеристики конкретного місця монтажу, можна легко підібрати оптимальний варіант. Розмір патрубка
100 мм
Максимальна витрата повітря вимірюється в м3 / год.Даний показник розраховується на основі декількох факторів: потужність двигуна, конструкція крильчатки вентилятора, форм-фактор вентилятора і частота обертання крильчатки вентилятора. Максимальна витрата повітря вказує скільки кубічних метрів повітря обробляється вентилятором за одну годину. Важливим фактором, який впливає на продуктивність вентилятора є необхідна кратність повітрообміну в окремо взятому приміщенні. Макс. витрати повітря
88 мЗ/год
Споживана потужність показує скільки Ватт електроенергії буде споживати обладнання за 1 годину. Споживана потужність
14 Вт
Детальні характеристики
Класифікація
побутовий
Монтаж
настінний; стельовий
Рівень шуму, що виникає при звичайному режимі роботи приладу. Вимірюється в децибелах; це нелінійна величина, тому оцінювати фактичні рівні шуму найпростіше за порівняльними таблицями. У будь-якому випадку гучна робота приладу може привести до дискомфорту (а для більшості ситуацій існують ще й санітарні норми, що обмежують шум), проте зниження рівня шуму, як правило, помітно позначається на ціні.Рівень шуму
33 дБ(А)
Гарантія
24 місяці
Рівень захисту за стандартом IP. Цей стандарт передбачає дві цифри - перша позначає захист від пилу і сторонніх предметів, а друга - від вологи. Клас захисту
IP 34
Частота обертання показує скільки повних обертів зробить крильчатка вентилятора за одну хвилину. Якщо цей показник від 0 до 2000 - вентилятор нізкообортістий. А якщо від 2000 і вище - високооборотистий Частота обертів
2300 об/хв
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Глибина патрубка
95 мм
Висота передньої панелі
170 мм
Глибина передньої панелі
35 мм
Ширина передньої панелі
170 мм
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.

Відповіді на поширені запитання Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн

Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн з доставкою по Україні?
Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн купити за найкращою ціною з гарантією?

Відгуки Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн

Товари з серії Модерн

ФотоНайменуванняТипНапругаРозмір патрубкаМакс. витрати повітряСпоживана потужністьДодаткові опціїЦінаКупити
Декоративний вентилятор Вентс 100 МодернДекоративний вентилятор Вентс 100 Модерносьовий1 фаз - 220 В100 мм88 мЗ/год14 Вт
5689 грнДетальніше
Декоративний вентилятор Вентс 125 МодернДекоративний вентилятор Вентс 125 Модерносьовий1 фаз - 220 В100 мм167 мЗ/год16 Вт
5000 грнДетальніше
Декоративний вентилятор Вентс 150 МодернДекоративний вентилятор Вентс 150 Модерносьовий1 фаз - 220 В100 мм265 мЗ/год24 Вт
6145 грнДетальніше
Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн білийДекоративний вентилятор Вентс 100 Модерн білийосьовий1 фаз - 220 В100 мм88 мЗ/год14 Вт
5548 грнДетальніше
Декоративний вентилятор Вентс 125 Модерн білийДекоративний вентилятор Вентс 125 Модерн білийосьовий1 фаз - 220 В100 мм167 мЗ/год16 Вт
4587 грнДетальніше
Декоративний вентилятор Вентс 150 Модерн білийДекоративний вентилятор Вентс 150 Модерн білийосьовий1 фаз - 220 В100 мм265 мЗ/год24 Вт
5637 грнДетальніше

Вам може знадобитися

В наявності
код: 17696
НОВИНКА
750 грн
449 грн
В наявності
код: 22163
ТОП ПРОДАЖ
209 грн
Рекомендовані записи
Декоративний вентилятор Вентс 100 Модерн
5689 грн
Закінчується
Код: 14698
5689 грн

Розмір патрубка

Колір

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Стежити за ціною
Введіть своє ім'я та номер телефону. Коли ціна на товар знизитися
ми Вам відразу ж повідомимо!
Повідомити про наявність
Введіть своє ім'я та номер телефону. Ми Вам відразу повідомимо,
коли товар з'явитися в наявності!
Під замовлення
Введіть свої дані. Наш менеджер зв'яжеться з Вами
для уточнення деталей оформлення товару під замовлення!