Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige

Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige - головне фото, магазин OLVENT
Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige - фото 2
Немає в наявності
Ціну уточнюйте
Гарантія на товар
гарантія від виробника
Обмін товару
30 днів на обмін товару
Обмін товару
14 днів на повернення товару
Способи доставки
По Києву ми можемо доставити Вам товар своїм кур'єром або кур'єром Нової Пошти.
Вартість доставки нашим кур'єром - 150 грн.
Вартість доставки кур'єром Нової Пошти на замовлення від 5000 грн- БЕЗКОШТОВНО.
Київ, вул. Закревського 42-А. ПН-ПТ 09:00-20:00
(після узгодження)
У відділення "Нова Пошта" або адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" (через 1-3 дні буде у Вас).
Вартість згідно з тарифами перевізника.

При замовленні на суму більше 5000 грн - доставка у відділення БЕЗКОШТОВНО.

*Безкоштовна доставка не поширюється на великогабаритні товари и ті товари, які необхідно відправляти в "обрешітці".
Способи оплати
Готівкою Готівкою Ви можете розрахуватись при доставці кур'єром, самовивозі або у відділенні "Нова Пошта" при отримані. Банківська карта Вы можете оплатити замовлення переказом на розрахунковий рахунок IBAN підприємства через Ваш онлайн-банкінг. Безготівковий розрахунок Ви можете повністю оплатити замовлення на розрахуновий рахунок без ПДВ. Рахунок ми Вам зможемо надіслати після оформлення замовлення.
Україна
Розміри: 600х600
Напруга: 1 фаз - 220 В
Рекомендована площа: 6 - 10 м2
Споживана потужність: 500 Вт
Вбудоване регулювання температури
  • Колір: бежевий

Teploceramic TC500R Beige опис

Цей обігрівач має розміри керамічної поверхні - 60х60см і потужність 500Вт, але укомплектований вбудованим цифровим терморегулятором, який дозволяє змінювати температуру нагріву панелі і виставляти температуру повітря в приміщенні.Пристрій абсолютно безпечно для здоров'я і не сушить повітря, завдяки ефекту "теплого каменю".

Слід зазначити, що при використанні даного пристрою економія на опаленні досягає до 30% у порівнянні з використанням радіаторів або тепловентиляторів.

Пристрій дуже простий у використанні, швидко і просто монтується і не вимагає обслуговування.

Характеристики Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige

Виробник
Теплокерамик
Серія
TC500R
Основні характеристики
Розміри
600х600
Напруга визначає тип мережі, необхідної для роботи приладу. Напруга
1 фаз - 220 В
Рекомендована площа
6 - 10 м2
Споживана потужність показує скільки Ватт електроенергії буде споживати обладнання за 1 годину. Споживана потужність
500 Вт
Детальні характеристики
Монтаж
настінний/підлоговий
Кнопка вкл/викл
є
Вбудований термостат
електронний
Кількість нагрівальних секцій
1
Сторона подключения
справа
Фізичні характеристики
Колір
бежевий
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.

Відповіді на поширені запитання Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige

Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige з доставкою по Україні?
Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige купити за найкращою ціною з гарантією?

Відгуки Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige

Товари з серії TC500R

ФотоНайменуванняРозміриНапругаРекомендована площаСпоживана потужністьДодаткові опціїЦінаКупити
Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R BeigeКерамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige600х6001 фаз - 220 В6 - 10 м2500 Вт
1795 грнДетальніше
Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige MarbleКерамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige Marble600х6001 фаз - 220 В6 - 10 м2500 Вт
199 грнДетальніше
Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R BlackКерамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Black600х6001 фаз - 220 В6 - 10 м2500 Вт
1995 грнДетальніше
Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R WhiteКерамічний обігрівач Теплокерамик TC500R White600х6001 фаз - 220 В6 - 10 м2500 Вт
199 грнДетальніше
Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R White MarbleКерамічний обігрівач Теплокерамик TC500R White Marble600х6001 фаз - 220 В6 - 10 м2500 Вт
1795 грнДетальніше

Вам може знадобитися

Порівняйте зі схожими моделями

Ви дивилися
Рекомендовані записи
Керамічний обігрівач Теплокерамик TC500R Beige
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
Код: 24545
Ціну уточнюйте
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Стежити за ціною
Введіть своє ім'я та номер телефону. Коли ціна на товар знизитися
ми Вам відразу ж повідомимо!
Повідомити про наявність
Введіть своє ім'я та номер телефону. Ми Вам відразу повідомимо,
коли товар з'явитися в наявності!
Під замовлення
Введіть свої дані. Наш менеджер зв'яжеться з Вами
для уточнення деталей оформлення товару під замовлення!