Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег.

Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. - головне фото, магазин OLVENT
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. - фото 2
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. - фото 3
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. - фото 4
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. - фото 5
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. - фото 6
Під замовлення
Ціну уточнюйте
Гарантія на товар
60 місяців гарантія від виробника
Обмін товару
30 днів на обмін товару
Обмін товару
14 днів на повернення товару
Способи доставки
По Києву ми можемо доставити Вам товар своїм кур'єром або кур'єром Нової Пошти.
Вартість доставки нашим кур'єром - 150 грн.
Вартість доставки кур'єром Нової Пошти на замовлення від 5000 грн- БЕЗКОШТОВНО.
Київ, вул. Закревського 42-А. ПН-ПТ 09:00-20:00
(після узгодження)
У відділення "Нова Пошта" або адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" (через 1-3 дні буде у Вас).
Вартість згідно з тарифами перевізника.

При замовленні на суму більше 5000 грн - доставка у відділення БЕЗКОШТОВНО.

*Безкоштовна доставка не поширюється на великогабаритні товари и ті товари, які необхідно відправляти в "обрешітці".
Способи оплати
Готівкою Готівкою Ви можете розрахуватись при доставці кур'єром, самовивозі або у відділенні "Нова Пошта" при отримані. Банківська карта Вы можете оплатити замовлення переказом на розрахунковий рахунок IBAN підприємства через Ваш онлайн-банкінг. Безготівковий розрахунок Ви можете повністю оплатити замовлення на розрахуновий рахунок без ПДВ. Рахунок ми Вам зможемо надіслати після оформлення замовлення.
Україна
Вид: дизайнерський; стійка;
Споживана потужність, Вт: 110
Тип кріплення: стаціонарна
Електричний нагрів
  • Вага, кг: 4
  • Висота, мм: 1200
  • Ширина, мм: 570
  • Глибина, мм: 30
  • Колір: хром

Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. - кращий спосіб піклуватися про свої рушники

Якщо ви хочете мати завжди теплі, сухі та свіжі рушники, то рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. - це саме те, що вам потрібно. З цим високоякісним та стильним приладом ви ніколи не знайдете мокрих рушників на своєму шляху.

Дизайн та якість в одному виробі

Серія Ліана від KOSSER завжди слугує яскравим прикладом якісного та стильного дизайну в комбінації з великою функціональністю. Рушникосушарка оснащена семи секціями та виготовлена повністю з нержавіючої сталі. Це означає, що вона може прослужити вам дуже довго. Прилад був створений з огляду на ринок та перевірений часом.

Працюйте в своєму ритмі

З регулятором температури на досягненні максимальної робочої температури (+/-5)°C та здатністю споживати тільки 110 Вт прилад може працювати на повну потужність, або знизити її, щоб зекономити енергію.

Знайдіть найзручніше місце

Кожен будинок має свої вимоги до монтажу. Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. має стаціонарне кріплення, так що ви можете обрати найзручніше місце для її розташування. Крім того, шнур знаходиться знизу, щоб забезпечити максимально естетичний вигляд вашого інтер'єру.

Купуйте Рушникосушарку KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. з офіційним сертифікатом, а також забезпеченим гарантійним терміном - 60 місяців. Звертайтесь до магазину OLVENT, щоб отримати цей прекрасний та утилітарний товар вже сьогодні!

Характеристики Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег.

Виробник
Kosser
Серія
Ліана
Основні характеристики
Вид
дизайнерський; стійка;
Споживана потужність, Вт
110
Тип кріплення
стаціонарна
Тип
електрична
Матеріал
нержавіюча сталь
Детальні характеристики
Кількість секцій
7
Максимальна робоча температура, (+/-5)°C
60
Регулювання температури
з регулятором
Розташування шнура
нижнє
Гарантія
60 місяців
Комплектація
Сушарка для рушників, кріплення, паспорт
Фізичні характеристики
Вага, кг
4 кг
Висота, мм
1200
Ширина, мм
570
Глибина, мм
30
Колір
хром
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.

Відповіді на поширені запитання Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег.

Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. з доставкою по Україні?
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег. купити за найкращою ціною з гарантією?

Відгуки Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег.

Товари з серії Ліана

ФотоНайменуванняВидСпоживана потужність, ВтТип кріпленняТипМатеріалДодаткові опціїЦінаКупити
Рушникосушарка KOSSER Ліана 900х550 ЕLR рег.Рушникосушарка KOSSER Ліана 900х550 ЕLR рег.дизайнерський; стійка;95стаціонарнаелектричнанержавіюча сталь
4050 грнДетальніше
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1000х570 ЕLR рег.Рушникосушарка KOSSER Ліана 1000х570 ЕLR рег.дизайнерський; стійка;105стаціонарнаелектричнанержавіюча сталь
4200 грнДетальніше
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег.Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег.дизайнерський; стійка;110стаціонарнаелектричнанержавіюча сталь
4860 грнДетальніше
Рушникосушарка KOSSER Ліана 900х550 ЕLR рег. чорнаРушникосушарка KOSSER Ліана 900х550 ЕLR рег. чорнадизайнерський; стійка;95стаціонарнаелектричнафарбована нержавіюча сталь
4505 грнДетальніше
Рушникосушарка KOSSER Ліана 900х550 ЕLR рег. золотоРушникосушарка KOSSER Ліана 900х550 ЕLR рег. золотодизайнерський; стійка;95стаціонарнаелектричнафарбована нержавіюча сталь
7550 грнДетальніше
Ви дивилися
Рекомендовані записи
Рушникосушарка KOSSER Ліана 1200х570 ЕLR рег.
Ціну уточнюйте
В наявності
Код: 28050
Ціну уточнюйте

Ширина, мм

Висота, мм

Розташування шнура

Колір

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Стежити за ціною
Введіть своє ім'я та номер телефону. Коли ціна на товар знизитися
ми Вам відразу ж повідомимо!
Повідомити про наявність
Введіть своє ім'я та номер телефону. Ми Вам відразу повідомимо,
коли товар з'явитися в наявності!
Під замовлення
Введіть свої дані. Наш менеджер зв'яжеться з Вами
для уточнення деталей оформлення товару під замовлення!