Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecru

Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecru - фото товару, магазин OLVENT
Під замовлення
Ціну уточнюйте
Гарантія на товар
12 місяців гарантія від виробника
Обмін товару
30 днів на обмін товару
Обмін товару
14 днів на повернення товару
Способи доставки
По Києву ми можемо доставити Вам товар своїм кур'єром або кур'єром Нової Пошти.
Вартість доставки нашим кур'єром - 150 грн.
Вартість доставки кур'єром Нової Пошти на замовлення від 5000 грн- БЕЗКОШТОВНО.
Київ, вул. Закревського 42-А. ПН-ПТ 09:00-20:00
(після узгодження)
У відділення "Нова Пошта" або адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" (через 1-3 дні буде у Вас).
Вартість згідно з тарифами перевізника.

При замовленні на суму більше 5000 грн - доставка у відділення БЕЗКОШТОВНО.

*Безкоштовна доставка не поширюється на великогабаритні товари и ті товари, які необхідно відправляти в "обрешітці".
Способи оплати
Готівкою Готівкою Ви можете розрахуватись при доставці кур'єром, самовивозі або у відділенні "Нова Пошта" при отримані. Банківська карта Вы можете оплатити замовлення переказом на розрахунковий рахунок IBAN підприємства через Ваш онлайн-банкінг. Безготівковий розрахунок Ви можете повністю оплатити замовлення на розрахуновий рахунок без ПДВ. Рахунок ми Вам зможемо надіслати після оформлення замовлення.
Польша
Тип: осьовий
Напруга: 1 фаз - 220 В
Розмір патрубка: 100 мм
Макс. витрати повітря: 102 мЗ/год
Споживана потужність: 10 Вт
Двигун на шарикопідшипниках
  • Колір: екрю
  • Глибина патрубка: 77 мм
  • Висота передньої панелі: 160 мм
  • Глибина передньої панелі: 25 мм
  • Ширина передньої панелі: 160 мм

Характеристики Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecru

Виробник
Awenta
Серія
Linea
Основні характеристики
Тип
осьовий
Напруга визначає тип мережі, необхідної для роботи приладу. Напруга
1 фаз - 220 В
Розмір повітропровода, для якого призначений вентилятор, рекуператор або інший вентиляційний прилад. Знаючи характеристики конкретного місця монтажу, можна легко підібрати оптимальний варіант. Розмір патрубка
100 мм
Максимальна витрата повітря вимірюється в м3 / год.Даний показник розраховується на основі декількох факторів: потужність двигуна, конструкція крильчатки вентилятора, форм-фактор вентилятора і частота обертання крильчатки вентилятора. Максимальна витрата повітря вказує скільки кубічних метрів повітря обробляється вентилятором за одну годину. Важливим фактором, який впливає на продуктивність вентилятора є необхідна кратність повітрообміну в окремо взятому приміщенні. Макс. витрати повітря
102 мЗ/год
Споживана потужність показує скільки Ватт електроенергії буде споживати обладнання за 1 годину. Споживана потужність
10 Вт
Детальні характеристики
Класифікація
побутовий
До переваг вентиляторів на шарикопідшипниках відноситься збільшений термін експлуатації, а також можливість встановлювати вентилятор в будь-якому положенні. Двигун на шарикопідшипниках
є
Монтаж
настінний; стельовий
Рівень шуму, що виникає при звичайному режимі роботи приладу. Вимірюється в децибелах; це нелінійна величина, тому оцінювати фактичні рівні шуму найпростіше за порівняльними таблицями. У будь-якому випадку гучна робота приладу може привести до дискомфорту (а для більшості ситуацій існують ще й санітарні норми, що обмежують шум), проте зниження рівня шуму, як правило, помітно позначається на ціні.Рівень шуму
35 дБ(А)
Гарантія
12 місяців
Рівень захисту за стандартом IP. Цей стандарт передбачає дві цифри - перша позначає захист від пилу і сторонніх предметів, а друга - від вологи. Клас захисту
IP X4
Фізичні характеристики
Колір
екрю
Глибина патрубка
77 мм
Висота передньої панелі
160 мм
Глибина передньої панелі
25 мм
Ширина передньої панелі
160 мм
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником. Уточнюйте, будь ласка, важливі для Вас характеристики товару у наших менеджерів.

Відповіді на поширені запитання Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecru

Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecru з доставкою по Україні?
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecru купити за найкращою ціною з гарантією?

Відгуки Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecru

Товари з серії Linea

ФотоНайменуванняТипНапругаРозмір патрубкаМакс. витрати повітряСпоживана потужністьДодаткові опціїЦінаКупити
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100Вентилятор витяжний Awenta Linea 100осьовий1 фаз - 220 В100 мм102 мЗ/год10 Вт
41 грнДетальніше
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 CTRВентилятор витяжний Awenta Linea 100 CTRосьовий1 фаз - 220 В100 мм102 мЗ/год10 Вт
41 грнДетальніше
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 EcruВентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecruосьовий1 фаз - 220 В100 мм102 мЗ/год10 Вт
41 грнДетальніше
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 HВентилятор витяжний Awenta Linea 100 Hосьовий1 фаз - 220 В100 мм102 мЗ/год10 Вт
41 грнДетальніше
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 SatinВентилятор витяжний Awenta Linea 100 Satinосьовий1 фаз - 220 В100 мм102 мЗ/год10 Вт
41 грнДетальніше
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 TВентилятор витяжний Awenta Linea 100 Tосьовий1 фаз - 220 В100 мм102 мЗ/год10 Вт
41 грнДетальніше
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 WВентилятор витяжний Awenta Linea 100 Wосьовий1 фаз - 220 В100 мм102 мЗ/год10 Вт
41 грнДетальніше

Порівняйте зі схожими моделями

Ви дивилися
Рекомендовані записи
Вентилятор витяжний Awenta Linea 100 Ecru
Ціну уточнюйте
В наявності

Розмір патрубка

Колір

Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Стежити за ціною
Введіть своє ім'я та номер телефону. Коли ціна на товар знизитися
ми Вам відразу ж повідомимо!
Повідомити про наявність
Введіть своє ім'я та номер телефону. Ми Вам відразу повідомимо,
коли товар з'явитися в наявності!
Під замовлення
Введіть свої дані. Наш менеджер зв'яжеться з Вами
для уточнення деталей оформлення товару під замовлення!