Лідери продажу
Найпопулярніші
Новинки
Акції

OLVENT - Твій магазин вентиляції

Більше 20 років на ринку магазин вентиляції OLVENT займається продажем вентиляційного обладнання по всій Україні. Від маленьких побутових вентиляторів створених, щоб забезпечити максимально комфортний клімат у Вашій квартирі до великих промислових вентиляційних систем, які значно підвищать ефективність роботи.

Згідно з деякими дослідженнями, в середньому людина пропускає через легені близько 7 літрів повітря на хвилину, це 420 літрів повітря на 1 годину, і 10080 літрів повітря за 24 години. Наше самопочуття безпосередньо залежить від повітря, яким ми дихаємо. Тому правильно підібрані системи вентиляції покликані зробити повітря чистіше, а Ваше самопочуття краще.

Дійсно вентиляція важлива?

Ви коли-небудь заходили в під'їзд старої хрущовки, і відчували удар вологи й вогкості в ніс? 'Перший поверх – це вирок', можна часто почути. Але насправді, була б правильна вентиляція в таких приміщеннях, і про вогкість можна було б забути. Це ми все до того, що, здавалося б, така дрібниця як правильно встановлене обладнання для вентиляції може значно поліпшити якість проживання.

У чому ж полягає основна мета різних вентиляційних систем? Головна мета це забезпечити якісний повітрообмін. Вентиляційні системи підготовляють припливне повітря, очищаючи, фільтруючи, підігріваючи або охолоджуючи, або ж навпаки витягають вологий, брудне повітря з приміщення. В залежності від Вашого завдання в нашому магазині Ви можете або припливну вентиляцію купити, або підібрати і витяжну вентиляцію купити.

Зайва волога, неприємний запах та інші друзі поганої вентиляції

Волога ванна кімната і в результаті боротьба з цвіллю, відсутність зворотного клапана і хай живе запах від сусідів, і в кінці кінців хронічний нежить, і погане самопочуття теж може бути результатом проблем з вентиляцією. Давайте ж розглянемо основні проблеми неякісної вентиляції, з якими ми можемо зіткнутися.

 1. Забитий вентиляційний канал
 2. Підвищена вологість у приміщенні
 3. Духота і затхле повітря
 4. Конденсат на вікнах і стінах
 5. Зворотна тяга неприємних запахів

Правильно підібране вентиляційне обладнання може вирішити кожну з цих проблем. Так наприклад, якісна витяжна система позбавить Вас від вічного запаху смажених котлет, або сигаретного диму, яким так часто 'радують' Вас сусіди. Система вентиляції в приватному будинку заощадить Ваші гроші на опалення взимку, і вбереже Ваш ремонт від надлишку вологи і конденсату. І безумовно, системи вентиляції приміщень промислового типу – це запорука успішної роботи Вашого підприємства.

Системи вентиляції приміщень промислового типу

Функціонально є 2 основних типи установок це витяжна система вентиляції і припливна.

 1. Завдання витяжної установки видаляють з приміщення брудний, гарячий, холодний повітря.
 2. У свою чергу, припливна установка здійснює подачу чистого повітря в приміщення.

Важливо розуміти, що промислові установки відрізняються від побутових рівнем шуму, габаритами і продуктивністю. Чим більше установка, тим більше продуктивність і звичайно ж рівень шуму.

Де використовуються системи вентиляції повітря промислового типу?

Для чого ж використовуються промислові вентиляційні установки і яку проблему вони допоможуть Вам вирішити:

 • Для нагнітання повітря в котлі
 • Для надувних установок (гірки, атракціони, батути)
 • Для витяжки повітря з домішкою стружки, тирси
 • Для кухонних плит в промислових кухнях
 • Для витяжки диму через шахту камінну
 • Для повітрообміну у саморобному курнику
 • Для повітрообміну у фарбувальній камері

Коли Ви приймаєте рішення купити систему вентиляції, Ви приймаєте рішення значно підвищити ККД Вашого підприємства, максимально поліпшити умови роботи Ваших співробітників, і забезпечити здоров'я Вашого персоналу.

Системи вентиляції: типи і застосування

Залежно від місця застосування і цілей застосування є різні типи вентиляційних систем. Ми розглянемо з Вами основні категорії, представлені в нашому магазині, щоб допомогти Вам з вибором Вашої ідеальної установки.

Побутові вентилятори

Побутові вентилятори застосовуються для вентиляції квартир і приватних будинків. Головним завданням таких установок є створення комфортного мікроклімату з подачею чистого повітря і видаленням забрудненого. Найчастіше в квартирах вентилятори використовуються в кухнях і ванних. У свою чергу вентиляційні системи призначені для створення комплексного повітрообміну у всьому приміщенні.

В нашому магазині представлені побутові вентилятори українського виробникам Вентс (Vents), німецького Блауберг (Blauberg), і іспанського Солер і Палау (SolerPalau). Якість нашої продукції говорить сама за себе.

Промислові вентилятори

Промислові установки покликані здійснить якісну вентиляцію на виробництві. Як ми вже згадували раніше, наші установки покращують вентиляцію у фарбувальних цехах, промислових кухнях, виробництвах з домішкою пилу і стружки в повітрі і т. д.

В інтернет-магазині OLVENT Ви можете вибрати необхідні вентиляційні системи і купити їх за вигідною ціною. Ми працюємо з українським виробником Вентс (Vents), німецьким Блауберг (Blauberg) і турецьким Бахчиван (Bahcivan).

Ви можете підібрати для себе установки як круглого, так і прямокутного каналу. У нас в магазині є як осьові, так і відцентрові вентилятори. Також Ви зможете вибрати вентилятор для котла, даховий вентилятор або унікальний вентилятор равлика.

Припливно-витяжні установки

Припливно-витяжні установки давно стали лідерами вентиляційного обладнання, так як об'єднали всі дві основні функції: приплив та витяжку повітря одночасно. Плюс, в моделях з рекуперацією тепла, Ви уберегаете Ваше приміщення від втрат тепла.

На додаток до всього вище сказаного, дані установки дуже прості в монтажі, оскільки всі елементи перебувають в одному корпусі.

У нашому магазині Ви знайдете установки виробників Vents (Вентс) Україна і Blauberg (Блауберг) Німеччина.

Комплектуючі для вентиляції

Ефективна та якісна вентиляція безпосередньо залежить від всіх дрібниць і деталей. Тому, в нашому магазині Ви зможете придбати необхідні комплектуючі, такі як: фільтри для очищення повітря, шумоглушники, засувки, зворотні клапани, гнучкі вставки, хомути та інше.

Управління вентиляцією

Для створення максимально зручного управління вентиляцією і підтримки комфортних умов мікроклімату Ви можете регулювати такі параметри як швидкість обертання лопатей, температуру повітря, або визначити рівень вологості за допомогою датчика вологи.

Продукція українського виробника Vents (Вентс) представлена в нашому магазині це поєднання якості і доступної ціни. Датчики, таймери, електроприводи, термостати, трансформатори, регулятори швидкості – все це покликане зробити управління вентиляцією простіше простого.

Якісна вентиляція – купити в магазині OLVENT

Наш магазин давно зарекомендував себе як компанія, де якісну вентиляцію можна купити в Україні за найдоступнішими цінами. Ми завжди орієнтуємося на клієнта, і допомагаємо з вибором найбільш придатної продукції для кожного індивідуально.

Тривале співробітництво з провідними лідерами вентиляційної продукції в Україні, таких як Vents, Blauberg, Bahcivan і SolerPalau, гарантує якість нашої продукції.

У свою чергу, досвід наших менеджерів — це запорука професійної консультації і ефективного підбору вентиляційної установки.

Ми доставляємо продукцію по всій Україні протягом 1-2 днів. Так що ми доставимо Вам продукцію інколи навіть швидше, ніж якщо б Ви замовили у своєму місті.

Чому варто вентиляційні системи придбати в OLVENT?

 • Гарантія від двох років
 • Швидка зв'язок з менеджерами
 • Низькі ціни
 • Гарячі знижки і бонуси
 • Гарантія якості
 • Великий вибір

Часті питання про вентиляції

"Цікавить система вентиляції в будинку, Ви можете допомогти спроектувати?"

Ми займаємося продажем вентиляційного обладнання, у нас немає інженерів-проектувальників, які розраховують все для системи. Але розрахувати потужність необхідного Вам вентилятора ми Вам допоможемо, або Ви навіть можете зробити це за допомогою нашого калькулятора.

"Де Ви перебуваєте?"

Наша компанія знаходиться в Києві. Тому якщо Ви хочете вентиляцію купити в Києві, Ви зможете замовити доставку Новою поштою, кур'єром, так і подивитися товар в офісі (заздалегідь домовившись з менеджером)

"Чи можна замовити доставку Інтайм?"

Ми здійснюємо доставку в основному Новою поштою, але якщо немає такої можливості у Вашому населеному пункті можемо доставити з допомогою Інтайм.

"Цікавить система вентиляції, ціна вказана на сайті?"

Так, ціни на сайті завжди відповідають дійсності.

"Яким способом можна вентиляційні системи придбати у Вашому магазині?"

Ви можете оплатити післяплатою на Новій пошті, сплатити заздалегідь через банківську картку, або ми можемо виставити рахунок для Вашого підприємства.

Як замовити вентиляційну систему?

 • Онлайн на сайті
 • Залишити швидкий запит на дзвінок
 • Зателефонувати за вказаними номерами

Наші менеджери завжди швидко реагують, щоб надати Вам повну професійну консультацію!

Якісна вентиляція – ціна ще краще

Завдяки нашій системі знижок і бонусів, ми пропонуємо найкращі ціни на ринку вентиляційного обладнання. Якщо Ви замовляєте вперше – Ви отримуєте знижку, якщо Ви постійний клієнт, то Ви отримуєте ще більш цікаві бонуси. Кожна знижка індивідуальна для кожного клієнта, адже для нас сервіс стоїть на першому місці.

Замовляйте прямо зараз, отримаєте знижку і переконайтеся в цьому самі!

Швидка доставка по Україні
Офіційна гарантія
Безпечна оплата при отриманні
Професійна консультація
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Стежити за ціною
Введіть своє ім'я та номер телефону. Коли ціна на товар знизитися
ми Вам відразу ж повідомимо!
Повідомити про наявність
Введіть своє ім'я та номер телефону. Ми Вам відразу повідомимо,
коли товар з'явитися в наявності!
Під замовлення
Введіть свої дані. Наш менеджер зв'яжеться з Вами
для уточнення деталей оформлення товару під замовлення!